gvmedia

Partner

Nasza

Oferta

Szkolenia

Szkolenia są procesem integralnym z usługą doradczą. Celem jest usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy przepływającej do firmy podczas konsultacji.
Grupą docelową naszych szkoleń są pracownicy bezpośrednio zaangażowani w realizację procesów biznesowych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów będących jednocześnie praktykami w obszarach zarządzania organizacjami biznesowymi. Nasze programy realizujemy w oparciu o moduły warsztatowe, pozwalające na praktyczne przetrenowanie i zweryfikowanie nabytej wiedzy. Podczas zajęć pracujemy na konkretnych, praktycznych przypadkach zaistniałych w organizacji Klienta.

Multimedia

W dobie internetu i nowoczesnych technologii rynek szuka coraz to nowszych rozwiązań dotyczących ekspozycji brandu. Prezentacje multimedialne czy filmy korporacyjne należą do tego typu działań. W marketingu, poza tradycyjnymi środkami przekazu jakimi są tekst i grafika coraz większą wagę odgrywa obraz i dźwięk.
Oferujemy Państwu tworzenie wyżej wspomnianych prezentacji i filmów, a także profesjonalną fotografię folderową i reklamową, niezbędną w elementach graficznych jak slide show, czy foldery reklamowy, katalogi produktów i usług, sklepy internetowe, aukcje allegro i podobne.